حوزه فایل در افسران

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09138042645
  • پشتیبانی فروش

راهنمای جامع کتاب سیوطی

لطفا سیوطی نخوانید، کتابی علمی، جامع و روش مند است که از سیر تا پیاز آنچه را باید در مورد کتاب سیوطی، چگونه خواندن آن، چگونه یادگرفتن آن و چگونه امتحان دادنش بدانید، در خود جمع کرده است. ابتکارات و روش های جدید پیشنهاد شده در این کتاب به شما کمک می کند تا با انگیزه و بدون خستگی درس بخوانید و از درس خواندن خود لذت ببرید.

 
خرید و دریافت آنلاین وبلاگ مولفان

خلاق و نوآورانه

با بهبود زیرساخت های لازم در کشور و همچنین ضرورت بازنگری و تحول در سطوح مختلف فکری، محتوایی، روش و ابزار به منظور ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی در حوزه های علمیه برآن شدیم تا متونی نو را برای شما تهیه کنیم.

سریع و آسان

در حوزه فایل بدون انجام هیچ فرآیند اضافی به سرعت و بدون اتلاف وقت به خواسته ی خود برسید و فایل مورد نظر خود را دریافت کنید. حوزه فایل هیچ کدام از مسیرهای سخت و کسل کننده را پیش پای شما نخواهد گذاشت.

جامع و با کیفیت

 

حوزه فایل از همین سرآغاز فعالیت خود عرضه ی محصولات متنوع و با کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است و مصصم است آن چه را موجب نارضایتی خریداران عزیز می گردد به هیچ عنوان در فهرست محصولات خود جای ندهد.

متناسب نیاز مخاطبان

 

آن چه در حوزه فایل ارائه می شود متناسب نیاز مخاطبان و هماهنگ با تقاضای عزیزان حوزوی است. حوزه فایل نه تنها به حوزه های علمیه به عنوان مخاطبان اصلی و عام توجه دارد بلکه گروه های خاص را در هر مقطع مورد نظر قرار داده است.

لطفا ایمیل که با آن ثبت نام نموده اید وارد نمایید. نام کاربری شما به صندوق پستیتان ارسال خواهد شد

پذیرش تبلیغات

خبر های داغ

راهنمای جامع کتاب سیوطی
بسم الله الرحمن الرحیم   راهنمای جامع کتاب سیوطی ...
ادامه مطلب
طرح لایه باز تابلو ...
بسم الله الرحمن الرحیم   طرح لایه باز تابلو بیانات ...
ادامه مطلب
  • علمی
  • فرهنگی
  • هنری

محصولات علمی قانتون

این محصولات در قالب کتاب، جزوه، رساله‌های علمی، کتاب‌های درسی و کمک درسی و . . . جهت کمک به رشد علمی و تحصیلی طلاب جوان توسط گروه قانتون تالیف و از طریق حوزه فایل منتشر می‌شود.

محصولات فرهنگی

این محصولات به صورت بسته‌های آماده فرهنگی، متناسب با نیاز مدارس علمیه، معاونت‌های فرهنگی مدارس و طلاب عزیز آماده شده و توسط حوزه فایل در اختیار عزیزان قرار می‌گیرد. از این محصولات به عنوان خوراک فرهنگی در قالب‌های مختلف می‌توان استفاده نمود.

محصولات هنری

محصولات هنری حوزه فایل دارای قالب‌های مختلف طرح بنر، پوستر، بروشور،‌ اطلاعیه، طرح لوح فشرده، جلد جزوه و کتاب و ... متناسب نیاز طلاب عزیز فعال فرهنگی است که طراحی شده و منتشر می‌شود.