حوزه فایل در افسران

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09138042645
  • پشتیبانی فروش

بسم الله الرحمن الرحیم

توافقنامه‌ی خرید محصول

به موجب این توافقنامه حوزه فایل به عنوان فروشنده‌‌ی محصول و کاربر به عنوان خریدار، برای هر یک از طرفین تعهداتی ذکر می‌گردد که هر خریدی از حوزه فایل به منزله‌ی تایید این توافقنامه و پذیرش و قبول تمامی مفاد آن است. پس از خرید محصول در صورت بروز هرگونه اختلافی میان کاربر به عنوان خریدار و حوزه فایل به عنوان فروشنده این توافقنامه ملاک قضاوت و حل اختلاف خواهد بود.

تعهدات حوزه فایل:

به موجب این توافقنامه حوزه فایل متعهد به رعایت بندهای زیر است.
1- حوزه فایل متعهد است محصولات خود را با قیمت مشخص ارائه کند به گونه ای که خریدار قبل از خرید بتواند قیمت محصول را مشاهده کرده و تصمیم بگیرد.
2- حوزه فایل متعهد است توضیحات کافی در مورد محصول برای خریدار قرار داده و در صورت نیاز قبل از خرید به سوالات کاربر در مورد محصول پاسخ دهد.
3- حوزه فایل متعهد است لینک خرید را پس از پرداخت وجه برای مدت حداقل 24 ساعت فعال نگاه دارد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام دریافت فایل ، امکان دانلود مجدد آن وجود داشته باشد.
4- حوزه فایل متعهد است شماره فاکتور را از طریق ایمیل برای کاربر پس از پرداخت وجه ارسال نماید تا امکان پیگیری خرید وجود داشته باشد.
5- حوزه فایل متعهد است به شکایات کاربران رسیدگی کند و در صورت ثابت شدن هرگونه خسارت برای کاربر که به خاطر مشکلات سایت حوزه فایل پیش آمده وجه پرداخت شده را حداکثر ظرف مدت یک هفته به کاربر بازگرداند.

تعهدات خریدار:

به موجب این توافقنامه کاربر در هنگام خرید و پس از آن متعهد می‌شود بندهای زیر را رعایت کند:
1- خریدار (کاربر) متعهد می شود قبل از خرید، با دقت، قیمت و توضیحات محصول را مطالعه و بررسی نماید و در صورتی که اطمینان کامل از انتخاب خود دارد، اقدام به خرید محصول نماید. در صورت انجام مراحل خرید امکان بازگشت وجه ممکن نخواهد بود.
2- خریدار (کاربر) متعهد می شود حداکثر ظرف مدت اعتبار لینک دانلود اقدام به دانلود فایل خریداری شده نمایند چراکه پس از آن لینک دانلود حذف شده و مجددا فعال نخواهد شد.
3- خریدار (کاربر) متعهد می شود ایمیل خود را با آدرس واقعی و صحیح وارد کند و ایمیل دریافتی خرید محصول را که شامل کد فاکتور است نزد خود نگهداری کنید.
4- خریدار (کاربر) متعهد می شود پس از خرید، محصول خریداری شده صرفا از آن جهت استفاده‌ی شخصی نگهداری نموده و یا نسخه پشتیبان برای خود تهیه نماید و هرگونه کپی برداری از آن، انتشار رایگان یا غیر رایگان و تکثیر و چاپ محصول برای دیگران تعرض به حقوق تولیدکننده بوده و از طریق مراجع قانونی قابل پیگیری است. البته چاپ نسخه های قابل چاپ برای استفاده‌ی خریدار و تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان برای خود خریدار طبعا بلامانع است.
5- خریدار (کاربر) متعهد می شود در صورت داشتن هرگونه شکایت یا درخواست پشتیانی حداکثر ظرف مدت 48 ساعت و پیش از ارجاع شکایت به مراجع قانونی و قضایی مورد را با حوزه فایل در میان گذاشته و درخواست پیگری نماید. حوزه فایل مطابق تعهدات خود حداکثر ظرف مدت یک هفته به این شکایت رسیدگی نموده و درصورت کافی بودن شواهد اقدام به بازگشت دادن وجه پرداختی یا ارسال مجدد محصول به وی می‌نماید.

6- خریدار (کاربر) متعهد می شود جهت ارائه درخواست پشتیبانی حداقل یکی از دو شماره (فاکتور) و (تراکنش) صادر شده توسط حوزه فایل را ارائه نماید. در صورت بروز مشکلی در سیستم که منجر به کسر وجه از حساب خریدار شده اما شماره فاکتور و شماره تراکنش مربوطه صادر نگردیده باشد لازم است کاربر با بررسی تراکنش های حساب خود از طریق بانک صادر کننده کارت خود تاریخ، مبلغ و شماره تراکنش را برای بخش پشتیبانی فروش ارسال نماید. چنانچه اطلاعات مربوط به تراکنش صحیح بوده و ظرف مدت 72 ساعت پول پرداخت شده به حساب وی بازنگردد مورد توسط حوزه فایل بررسی شده و محصول مورد نظر برای کاربر به صورت مستقیم و یا به صورت لینک دانلود به همراه شماره فاکتور ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که حوزه فایل این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در صورت لزوم، این توافقنامه را اصلاح و ویرایش نماید. در اینصورت تاریخ و شماره‌ی آن ویرایش برای کاربران ثبت خواهد شد و در صورتی که در مدت مشخص شده برای شکایت کاربران، این توافقنامه تغییر کرده باشد، نسخه‌ی بایگانی شده‌ای که با تاریخ و ساعت خرید کالا بر روی سایت قرار داشته است ملاک قضاوت و حل اختلاف خواهد بود.


 

تاریخ ویرایش قبلی: ویرایش نشده است.

آخرین ویرایش: 15 آبان 1394

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInارسال به نت ایران ارسال به کلوب افسران