حوزه فایل در افسران

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09138042645
  • پشتیبانی فروش

بسم الله الرحمن الرحیم

 

راهنمای جامع کتاب سیوطی

لطفا سیوطی نخوانید!

(تا زمانی که نمی دانید چگونه بخوانید)

 

ویژه طلاب جوان پایه های 1 و 2 حوزه ی علمیه

و اساتید جوان

 

 

 

معرفی کوتاه

 

معرفی کوتاه

در طول زمان های مختلف تالیف کتب علمی در سراسر جهان با شرح و توضیح شارحان همراه بوده است و با پیشرفت مراکز آکادمیک و آموزش رسمی این فرآیند شکل نوینی به خود گرفته که در قالب تالیف کتب کمک آموزشی و راهنمای درسی نمود یافته است. این قالب از شروح که مخصوص کتب درسی است در حوزه های علمیه هم سابقه ای طولانی دارد لکن با ورود مترجمین و تلخیص نویسان تازه کار این صنعت با آسیب جدی مواجه شده. به نحوی که کتب کمک درسی بجای آنکه در خدمت تعمیق یادگیری در حین سهولت بخشیدن به آن باشد منجر به تبدیل تعمیق در فهم و مهارت افزایی به مشتی محفوظات بی ارزش و ناکارآمد می شود. از سوی دیگر تعدد نظرات و روش ها که غالبا تجربی و ارتکازی و بدون مبانی علمی و اصولی هستند نیز منجر به سردرگمی و در پی آن پریشانی و اضطراب فراوان برای طلاب عزیز گردیده.

از این رو گروه علمی و فرهنگی قانتون پس از تحقیق و مطالعه فراوان و بهره مندی از نظرات صاحب نظران در طول چندین سال سرانجام به این نتیجه رسید که برای مقابله با روش های آسیب زا در تالیف کتب کمک درسی و نیز کاهش نگرانی ها در مورد تعدد روش ها، براساس اصول علمی فراگیری، مجموعه ای از راهنمای علوم و دروس را تالیف نماید که ضمن آموزش روش صحیح مواجهه با یک علم یا کتاب علمی، به فراگیران مهارت تحلیل و تشخیص در بکارگیری شروح بپردازد.

در این روش ضمن معرفی علم و کتاب علمی مورد نظر به ترتیب، اهداف فراگیری آن دو، روش مطالعه و فراگیری، نحوه استفاده از کلاس، مهارت های مهم تکمیلی در ایجاد تسلط، نکات مهم در سیر یادگیری تا دست یابی به تسلط و روش کار با شروح مدنظر قرار گرفته است.

 

کتاب (لطفا سیوطی نخوانید) اولین کتاب کاربردی از این مجموعه‌ است که تحت عنوان کتابهای راهنمای علمی ـ تحصیلی طلاب، توسط گروه علمی و فرهنگی قانتون، پس از گذراندن مراحل تحقیق، آزمایش و بازبینی، تالیف گردیده و توسط حوزه فایل هم اکنون منتشر میشود.

این کتاب با قیمتی مناسب آماده استفاده‌ی طلاب عزیز است و راهنمای جامع و کاملی در مورد روشِ صحیحِ فراگیری کتاب البهجه المرضیه جناب سیوطی است.

 

مولفان: گروه علمی و فرهنگی قانتون

منتشر شده: برای اولین بار توسط حوزه فایل

 

لطفا سیوطی نخوانید
لطفا سیوطی نخوانیدکتاب (لطفا سیوطی نخوانید) یک کتاب کاربردی از مجموعه‌ کتابهای راهنمای علمی ـ تحصیلی طلاب است که توسط گروه علمی و فرهنگی قانتون تالیف شده و توسط حوزه فایل هم اکنون آماده انتشار شده است. این کتاب هم اکنون با قیمتی مناسب آماده استفاده‌ی طلاب عزیز است و راهنمای جامع و کاملی در مورد روشِ صحیحِ خواندن کتاب البهجه المرضیه جناب سیوطی می‌باشد. از این پس نگران، سردرگم، مضطرب و پریشان نباشید و با مطالعه‌ی کتاب (لطفا سیوطی نخوانید) کتاب سیوطی را ساده و راحت بخوانید، یادبگیرید و امتحان دهید. عنوان کتاب: لطفا سیوطی نخوانید مولف: گروه علمی و فرهنگی قانتون سال انتشار: 1394 فرمت فایل: PDF فرمت بسته دریافتی: Zip لطفا چنانچه در خرید با مشکلی مواجه شدید با پشتیبانی تماس بگیرید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 5700 تومان
میزان تخفیف : 1200 تومان
مبلغ قابل پرداخت : 4500 تومان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedInارسال به نت ایران ارسال به کلوب افسران